Kamu İhale BülteniKamu İhale Bülteni
Müşteri Hizmetleri  (0322)  4572346  4572393
.:: Türkiye Geneli Tüm İhaleleri Online İzleme Sistemi ::.
22 Kasım 2017
Çarşamba

  Site
  İçerik
  Abonelik
  Kayıt Yenileme
  Güvenlik
Sitemizde hassas data transferi güvenli bağlantı (SSL - HTTPS) üzerinden gerçekleşmekte ve
kart sahiplerine ekstra koruma sağlayan 3D Secure güvenlik protokolleri uygulanmaktadır.
VisaVisa Electron
MasterCardMasterCard Maestro
Verified by VisaMasterCard SecureCode
SSL Secured Site
İrtibat Telefonlarımız(0322) 4572346
(0322) 4572393
Faks (0322) 4579211
  Neden KamuİhaleBülteni.Com?

 

Güvenlikli Ortam...

Abonelik başvurunuzu güvenle yapabilmeniz için web sunucumuza SSL (Secure Sockets Layer) Güvenlik Sertifikası yüklenmiştir. Bu sayede kredi kartınız risk altına girmez!

Güvenlik sertifikamızı denetlemek için tıklayınız.
Lütfen dikkat ediniz!.. Kredi kartınızı kullanarak başvuru yaparken, başvuru sayfasının adresi https:// ile başlıyorsa ve pencerenin altındaki durum çubuğunda kilit sembolü gösterilmişse kredi kartı bilgileriniz güvendedir! Kilit sembolünü çift tıklayıp güvenlik sertifikasına dair bilgi alabilirsiniz. Eğer kilit sembolü yoksa, kredi kartı bilgileriniz risk altında demektir!

Ciddilik...

Kamu İhale Bülteni, ticari ve etik kurallara uygun faaliyet gösteren, yasaları gözeten, müşterilerine saygılı, faturalarını muntazam şekilde kesen, gönderdiği bir fatura postadan iade döndüğü zaman dahi abonesiyle irtibat kurarak faturasını tekrar göndermeye çabalayan, devlete olan vergi yükümlülüklerini hiçbir zaman ihmal etmemiş bir teşekküldür.

Kamu İhale Bülteni'nin yayıncılık anlayışını, prensiplerini ve ciddiyetini, yıllar önce abone olmuş ve halâ sistemi kullanmaya devam etmekte olan firmalar çok iyi bilmektedirler.

Yayıncılık sektörünün hangi alanında olursa olsun; kullanıcılarını para kaynağı olarak gören, kendi çıkarlarını müşteri menfaatinden üstün tutan, etik kuralları önemsemeyen, ticaret yasalarından habersiz, alternatif yayıncılar hakkında asılsız bir şekilde atıp-tutarak kendisini daha iyiymiş gibi lanse etmeye çabalayan, yayıncılık işinin zorluklarıyla karşılaştığında aniden ortadan kaybolup kullanıcılarını mağdur edebilecek, ortadan kaybolduktan sonra mağduriyetinizi gidermek için arayıp izini yurdunu bulamayacağınız tipteki siteler konusunda dikkatli ve tedbirli olmanızı tavsiye ederiz.

Dürüstlük...

Kamu İhale Bülteni, birkaç gün içerisinde eklenmiş olan ihale sayılarını toplayıp sanki hepsi tek bir gün içerisinde eklenmiş gibi göstererek veya günü geçmiş (arşivdeki) ihaleleri ileri tarihli (aktif) ihalelerle birlikte listeleyip sayfa adetlerini çoğaltarak ziyaretçilerini yanıltmaya çalışmaz.

Kamu İhale Bülteni, hiçbir zaman sistemini olduğundan daha farklı gösterme çabasına girişmemiş, alternatif yayın sitelerinin abonelerini makul olmayan, etik dışı yöntemlerle kendisine çağırmaya kalkışmamış, yanıltıcı söz ve davranışlarla firmaları abone yapmaya teşebbüs dahi etmemiştir.

Şeffaflık...

Online sistemdeki verilerin güncel durumu hakkında istatistikler açıkça ve net olarak sergilenmektedir.

Tavsiyemiz; dilediğiniz bir müddet boyunca Kamu İhale Bülteni istatistiklerini ve alternatif yayın sitelerinin (eğer varsa) istatistiklerini inceleyiniz, rakamları not alınız, kıyaslayarak sonucu irdeleyiniz ve ondan sonra hangi siteye abone olmak istediğinize karar veriniz.

Süreklilik...

Kamu İhale Bülteni gelip geçici hevesle kurulmuş bir site değildir.

2006 yılında, kullanışlı bir tasarım ve sağlam bir altyapıyla kurulduğundan bu yana, kesintisiz hizmet anlayışından ve müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden yayınını sürdürmüştür ve önümüzdeki yıllar boyunca yine kullanıcılarının menfaatlerini gözeterek, profesyonel kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

Sadelik...

Kamu İhale Bülteni bir firma rehberi, ürün tanıtım katalogu veya reklam sitesi değil; sadece ve sadece ihale yayın sitesidir!

İş-güç peşindeki firmaların sürekli takip ettikleri bir ihale yayın sitesinde görmek isteyecekleri en son şeyin "reklam" olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden, Kamu İhale Bülteni sayfalarında reklam bulunmaz. Şimdiye kadar hiç olmamıştır ve bundan sonra da olmayacaktır.

Kamu İhale Bülteni, yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya, ihaleleri en sade, en hızlı ve en uygun şekilde ekrana getirerek kullanıcılarına maksimum fayda sağlamaya odaklanmıştır.

Tüm Türkiye Çapında İstihbarat...

Online ihale takip sistemimiz, Türkiye genelinde en kapsamlı ihale istihbaratı yapılarak yürütülmektedir.

Sadece Kamu İhale Kurumu (KİK) web sitesinde bulunan ihaleleri, ihale yayın sitesi görüntüsü altında başka bir ortamda tekrar yayınlamak basit bir kopyala-yayınla girişiminden başka birşey değildir. Bu tarz yayın yapan sitelerin firmalara herhangi bir katkısı veya ekonomik faydası yoktur. Kaldı ki, bu ihaleler Kamu İhale Kurumu web sitesinde zaten ücretsiz olarak okunabilmektedir.

Bu durumda önem arzeden asıl hususun şu olduğu anlaşılmaktadır:
Kamu İhale Kurumu (KİK) sitesinde yeralan tüm ihalelerin yanısıra, KİK sitesinde yeralmayan küçük-büyük diğer ihaleleri de en hızlı şekilde tespit edebilmek için kuvvetli istihbarat kaynaklarına sahip olmak, bu kaynakları sürekli çoğaltmak, geliştirmek, hiç aksatmadan hergün taramak, tespit edilen bu ihaleleri anında sisteme aktarmak ve en uygun şekilde yayınlamak. İşte Kamu İhale Bülteni'nin yaptığı budur.

Geniş İhale Veritabanı...

Kuvvetli istihbarat kaynaklarımız vasıtasıyla, hergün düzenli olarak güncellediğimiz online veritabanımız, gelirlerinizi artırmak için kullandığınız en önemli başvuru kaynaklarınızdan biri olacak!

Yüksek Performans ve Kaliteli Hizmet...

Donanım yapısı güçlü ve son versiyon yazılımlar yüklenmiş olan atanmış web sunucusu (Dedicated Server) üzerinden yayın yapılmaktadır.

İhalelerin Hergün E-Posta Adresinize Ücretsiz Gönderimi...

Tercih ettiğiniz sektörlere hergün eklenen yeni ihaleleri ihale postamız sayesinde kolayca ve en hızlı şekilde takip edebilirsiniz! Bunun için ayrıca bir ücret talep edilmez.

İhale Sonuçları...

Sitemizdeki ihale sonuçları sayesinde işinizi destekleyebilir ve genişlemesini sağlayabilirsiniz!

Avantajlı Abonelik Ücretleri...

Geniş kapsamlı veritabanımızdan ve hizmetlerimizden uygun ücretlerle faydalanırsınız!

İndirimli Yenileme Ücretleri...

Abonelik süreniz bittikten sonra, sistemi kullanmaya ne kadar ara vermiş olursanız olun, abonelik hesabınızı indirimli ücretler üzerinden, dilediğiniz herhangi bir zamanda, dilediğiniz herhangi bir süreyle yenileyebilirsiniz!

Anında (7/24) Abonelik Hesabı Açma İmkanı...

Güvenli bağlantı (SSL) üzerinden sunduğumuz 7/24 abone kabul sistemimiz sayesinde kredi kartınızla anında abonelik hesabı açabilir ve içeriklere hemen erişebilirsiniz.

Anında (7/24) Abonelik Yenileme İmkanı...

Güvenli bağlantı (SSL) üzerinden sunduğumuz 7/24 abonelik yenileme sistemimiz sayesinde aboneliğinizi kredi kartınızla anında yenileyebilir ve içeriklere erişmeye devam edebilirsiniz.

Müşteri Desteği...

İsterseniz telefonla, isterseniz e-posta yoluyla ya da sitemiz üzerinden mesaj göndererek bize kolayca ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.


İstek, eleştiri ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Sizlerden gelecek mesajları her zaman değerlendireceğimizi bilmenizi ister, işlerinizde başarılar dileriz.

Kamu İhale Bülteni®Com


 Abone Girişi
Kullanıcı Adı

Şifre


Bize Yazın
Bizim için çok değerli olan öneri ve eleştirilerinizi İletişim Formumuz ile gönderebilirsiniz.

© 2006 ~ 2017  Kamu İhale Bülteni®
Çınarlı Mah. 61023 Sok. Beste Apt. No:5/9 01120 Seyhan, Adana, Türkiye
TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır.
Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder.
Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.
PRG: Fikret Akpınar   SRV: 22.11.2017 07:20:41   TR: 22.11.2017 10:20:41  GEN: 0.012 sec.